بازداشت سردار زارعی، رئیس پلیس تهران، در یک خانه فساد به همراه ۶ زن

برنامه امیرکبیر: در حالی که هفته گذشته به صورت اتفاقی و بدون اعلام هیچ گونه علتی اخبار کوتاهی مبنی بر برکناری سردار رضا زارعی، فرمانده نیروی انتظامی استان تهران، در تعداد معدودی از رسانه ها منتشر شد، منابع غیر رسمی اعلام کردند علت برکناری ناگهانی این فرمانده رده بالای نیروی انتظامی کشف فساد اخلاقی در مورد وی بوده است.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر دو هفته پیش سایت خبری عصر ایران در خبر مبهمی اعلام کرد فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به زودی تغییر می کند. در متن این خبر آمده بود: «سردار رضا زارعی که از دو سال پیش فرماندهی این نیرو در سطح استان تهران را برعهده داشت، تا روز یکشنبه کنار می رود و به جای او سردار اکبر شاهی فرماندهی استان تهران را عهده دار خواهد شد. برغم وجود شایعات متعدد، هنوز از دلیل کنار رفتن سردار زارعی خبر تایید شده ای در دست نیست و سرهنگ احمدی، سخنگوی ناجا با تکذیب شایعات موجود، فقط این را گفت که سردار استعفا کرده است و روز یکشنبه مراسم تودیع و معارفه برگزار می شود.»

این خبر بدون آن که در خبرگزاری های رسمی بازتابی پیدا کند تنها در چند سایت معدود مانند فردانیوز، وابسته به حامیان قالیباف، بدون هیچ گونه توضیحی درج شد. اما منابع غیررسمی اعلام کردند علت برکناری ناگهانی زارعی و عدم پوشش رسانه ای مناسب در این خصوص بازداشت او در یک خانه فساد به همراه ۶ زن بوده است.

zarei2.jpg

گزارش های رسیده حاکی است سردار سرتیپ پاسدار رضا زارعی، رئیس پلیس استان تهران، در یک خانه فساد به همراه ۶ زن بازداشت شده است. گفته می شود این بازداشت به دستور مستقیم آیت الله هاشمی شاهرودی انجام شده است. هاشمی شاهرودی از بیم آن که روابط نزدیک سعید مرتضوی و رضا زارعی مانع از پیگیری صحیح موضوع شود، این مسئله را خارج از چارچوب دادستانی استان تهران دنبال کرده و شخصا پیگیری آن را بر عهده گرفته و دستور بازداشت فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ را صادر کرده است.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر پس از گذشت چند روز از بازداشت سردار زارعی، برای جلوگیری از پخش این خبر و به منظور آن چه عدم تضعیف نیروی انتظامی خوانده شده است، وی با قرار وثیقه از زندان آزاد می شود. شنیده ها حاکی از آن است که رئیس قوه قضاییه اصرار بر صدور حکم سنگین و اعمال مجازات شدید زارعی داشته و در همین رابطه رهبری هم خواهان اجرای قانون شده است. بیت رهبری تاکید کرده رسیدگی به پرونده این فرمانده نیروی انتظامی بایستی پس از انتخابات و بدون سرو صدا انجام شود.

بر مبنای تحقیقات اولیه مردم محلی که خانه فساد در آن بر پا بوده با گزارش این مسئله به مقامات مسئول، این خانه را به عنوان مورد مشکوک معرفی می کنند و روز حمله به این خانه، سردار زارعی در کنار شش زن و دختر و در شرایطی زننده بازداشت می شود. زنانی که به همراه سردار زارعی بازداشت شده اند و در جریان بازجوئی و تحقیقات گفته اند وی از آن ها خواسته به صورت دسته جمعی به صف شده و در حالت عریان نماز جماعت بخوانند.

جالب آن که سردار زارعی مسئول مستقیم اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش در تهران بود که نیروی انتظامی با برخوردهای خشن و زننده، افراد را بازداشت می کرد. وی همچنین یکی از مسئولین اصلی اجرای طرح امنیت اجتماعی بود. وی در مصاحبه ای که در اردیبهشت ماه امسال با رسانه ها انجام داد، گفته بود: «از آغاز طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان تهران نیروی انتظامی بیش از ۳۵ هزار نفر را مورد ارشاد و تذکر قرار داده است. در همین خصوص هزار نفر به نیروی انتظامی احضار شدند و ۱۲۴ نفر به مراجع قضایی معرفی شدند. در ۵۲ روز ابتدای سال به ۷ هزار و ۹۳۳ نفر از اراذل و اوباش تذکر داده شد و چهار هزار نفر از آنان نیز دستگیر شدند و در مجموع هزار و ۱۰۱ پرونده در این زمینه در مراجع قضایی تشکیل شد.»

Advertisements

~ توسط HMD در مارس 11, 2008.

60 پاسخ to “بازداشت سردار زارعی، رئیس پلیس تهران، در یک خانه فساد به همراه ۶ زن”

 1. از معصومین که بگذریم بقیه انسانها در معرض گناه و خطا هستند

 2. دمت گرم سردار

 3. آري اين است آه مظلوم،پس بترسيد از روزي كه پرده ها بيفتد

 4. رسوايي جنسي فرماندار نيويورك
  «اليوت اسپيتزر» فرماندار ايالت نيويورك به خاطر رسوايي جنسي و ارتباط با يك مركز فساد عذرخواهي كرد.
  جالبه نه ما فقط مي تونيم از رسوايي بقيه توي روزنامه هامون بنويسيم و به اين ترتيب نشون بديم كه اونا چقدر آدماي كثيفي هستند در صورتي كه عاليترين مقام امنيت پايتختمون با زنانان بد كاره و به صورت عريان آنهم به درخواست نامبرده نماز جماعت مي خوانند و بعد از دستگيري ايشون هيجا هيچ خبري درز نمي كنه و همه چيز به خيرو خوشي ماست مالي ميشه ميره دنبال كارش .
  ولي اين قضيه براي هركس و در هر كجاي ديگه كه اتفاق مي افتاد آقايان خشتكشان را بر سرشان مي كشيدند كه به مقدساتمان توهين كردند و اسلام در خطر است و بياين بزنين توي سرتو و بداد اسلام برسين و يه عده گوسفند هم كفن مي پوشن و ميان توي خيابون خشتكشون جر ميدن كه واي بر ما به دين ما توهين شده . و اگر طرف و گير بيارن از هفتاد جاش آويزونش مي كنند تا در س عبرت بشه براي ديگران .

 5. زود قضاوت نکنیم

 6. این هم از مملکت ما

 7. اشئئساخد اشئهد فخقشد
  hamashon hamin toran

 8. چی چی رو زود قضاوت نکنیم مرتیکه خائن غلط کرده به اونجاش خندیده همچین کاری کرده البته اینم بگم ایشون تنها نبودن چندین نفر دیگه در همین یک ماه اخیر دستگیر شده اند و جالب این که همشون از اون آدم های … بودن بازم دم شاهرودی گرم

 9. جهت اطلاع آقاي شاهرودي هم از دور دستي بر آتش دارند فقط گويا اين برادران تنها خوري كرده اند و سهم امام را نداده اند

 10. من متاسفم واسه خودم كه هموگن اين آقام

 11. واعظان کین وعظ بر منبر می کنند
  چون به خلوت میرسندآنکاردیگرمیکنند

 12. ریا کاری یک اصل بسیار مهم در این حکومت ظلم و جور و فساد است .
  کثیف ترین انسانهای روی زمین در آغاز انقلاب برای در امان ماندن از خشم مردم با عضویت در کمیته ها و سپاه پاسداران خود را به درجات بسیار بالا در سازمانهای نظامی و امنیتی کشور رساندند . هرکدام از این آقایان را که پرونده اش را دربیاوریم ( ازبزرگ بزرگشان تا آن نوچه هایشان )سابقه و عملکرد غیرقابل دفاعی دارند .
  امیدوارم روزی آزادی بیان در کشور ما آنقدر باشد که مردم بتوانند باکمک مطبوعات و رسانه های آزاد ای اراذل و اوباش زاهد نما را به زباله دان تاریخ بفرستند.

 13. حامد اینقدر خالی نبند(وازچونوت ام بیچیگک)

 14. همیشه و در هرزمانی مردان و زنان ناپاک در هر حکومتی وجود داشته ؛ دارد و خواهد داشت این انقلاب فقط دست بدست شدن قدرت پوشالی از رژیم شاه به رژیم فعلی آنهم بخواست مستقیم آمریکائیان بوده یادمان باشد تقدس مابی بالاخره رنگ خواهد باخت واز این نمونه ها در این 30سال کم نبوده

 15. همشون عين همن، هيووناي عوضي!
  خداوند بهترين مكركنندگان است…

 16. به اميد اونكه يه روزي دست رادان هم رو شود…

 17. خدا كند كه در هر پست و مقام و جايگاهي كه هستيم عاقبت به خير شويم برصيصاي عابد و بلعم بن باعورا و ابوبكر ها و عمربن خطاب هاو نمونه آن در دنيا زياد هستند و شايد اين قضايا باز هم تكرار بشه ولي نبايد نيروي انتظامي را زير سئوال برد

 18. آن لحظه دلم پر زه یقین است که این غافله از شرم غمین است
  محراب تو بود رنگ سپیدی بت خانه شهر پر ز پلیدی …….
  یه سوال؟؟؟؟
  آقای شاهرودی از کجا می دونسته؟؟؟؟؟؟؟

 19. بابا بازم خوبه نوشته منابع غير رسمي ~~!

 20. هموطن عزيز !حالا زياد سخت نگير!انسان جايزالخطاست~~.تازه اگه واقعي باشه/بذاريد خوش باشن~~!!!!

 21. برای این کشور با داشتن چنین مسولانی خیلی متاسفم

 22. واقعا اخر بي حيايي بود
  براي مردم ايران
  متاسفم

 23. واقعا اخر بي حيايي بود

 24. Chera?

 25. اي بابا يعني چي متاسفم يعني ميخواستين بگين براتون خيلي عجيبه يا اينكه فكر مي كردين تمام اين آقازاده ها معصومن من براي شما متاسفم كه از شنيدن چنين خبري تعجب كردين

 26. سرزنش نكنيم دعا كنيم خدا آبرويمان را حفظ كند و آبروي كسي را نريزيم تا آبرويمان نريزد . بد قضاوت نكنيم انسان جايز الخطاست اگر ما هم در موقعيت 6 به تك قرار مي گرفتيم حتما گل مي خورديم، آرزويمان اين باشد كه ‌الهي آبروي هيچ انساني نريزد.

 27. سردار جون نوش جونت ،‌اي ول همينه .

 28. الفغهعغ8غ

 29. به اين گوسفند ها بگين بيشتر برن تو خيابون ها داد بزنند مگ بر آمريكا

 30. مگر خودت خاحر خوب نداري

 31. اين پيش کشي باشد براي رهبر تان .
  اين قدر به اين سردارات نناز.
  واي بر ما که اين آقازاده ها بر ما حکومت ميکنند.

 32. اين عوضيا همشون مثل همند اين يكي تك خوري كرده

 33. انسان جايزالخطا است مخصوصا در رابطه ي شهوت

 34. شما دروغگو و هوچي هستيد

 35. این ها همه آه مردمی است که این حکومت اخوند سالار ابروشون رو برده و شلاق و …..که این جوری باید ابروشون بره

 36. D:

 37. سردار جوون
  زنگ می زدی ماهم میومدیم

 38. سردار حق اين ملت همينه

 39. خوبه ريختو قيافه نداريد

 40. خاك بر سر ملتي كه سرداسرش اينه كي ميخواد از غيرت ايراني دفاع كنه؟

 41. eeeeeeeeeeeeeeee marg bar zede velayate faghihe?????????????

 42. همه مسئولين و كله گنده ها همينن حتي فاسدتر از اين….. اينه جمهوري اسلامي ملت خوبم… مردم ايرانيم

 43. بابا سردار هم اهل حال بوده و ما خبر نداشتيم

 44. باالاخره سال نواوری وشوکوفایه دیگه

 45. khob mocheto gereftan sardarrrrrrrrrr

 46. روحت شاد یادت گرامی

 47. be nazare manam zud ghezavat nakonim

 48. سردار یک نفر به جند نفر

 49. سردار خودمونیم خوب حالی کردی

 50. زود قضاوت نكنيد شما مسلمان هستيد بنده خدا كار خلف شوءنات اسلامي نكرده فقط شش تا زن رو صيغه كرد شايد خانم اقا بروز نبوده اقا از راهش وارد شده.پشت سر اقا غيبت نكنيد.زشته.زشته.زشته.اگه بيشتر ميخواهيد بدانيد ساعت 11 صبح برنامه خانواده شبكه 3 در مورد ضيغه از حاج اقاسوال بفرماييد.

 51. متاسفانه در دوران کنونی هیچ حرمتی برای مومن نیست اگر کسی خطائی کرد نباید آنرا علنی کرد به گونه ای که زن و بچه بدبخت او هم نتوانند سر بلند کنند و چه بسا به خاطر ملامت بنده گنهکاری خودمان مبتلا به ان گناه شویم.کسی هم نمیتواند قسم بخورد این اقا گناه کرده هر هوسی که گناه نیست شاید رابطه حلال داشته

 52. پدر سگ دروغ گو . کسایی که این حرفها رو باور کنند باید خیلی خر باشند.

 53. خودشون از همه بدترند ادعاي پيغمبري ميكنند

 54. بدبخت آبروی دیگران را نریز !! بترس از روزی که آبروی خودت برود و پرده از گناهانت بر داشته شود. نکنه می خواهی بگی من پاکم ؟؟؟

 55. اين است مملكتي برايمان ساخته اند!!! ديگر بس است….يكي شويم تا رها شويم ….. ميرحسين نجاتمان خواهد داد . هنوز هم دير نشده !

 56. بر پدر هر چی مزدزور جیغ جیغ و ویق ویق

 57. down with islamic republic

 58. سرداریهزننگ میزدی ماهم یه حالی میبردیم گناه می شد

 59. امثال محمد و علی در این دنیا زیادن

 60. سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: